Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Remcon – 13-15.02, Gdańsk

W tym roku po raz pierwszy udało nam się wreszcie wybrać na Festiwal Remcon. Nasz plan był dwudniowy (sobota/niedziela) i rzec musimy, że w sobotę, kiedy już dojechaliśmy, bawiliśmy się świetnie. Atmosfera przefajna, udało nam się spędzić czas z fantastycznymi ludźmi (zarówno starymi znajomymi, jak i nowopoznanymi już-teraz-znajomymi ;)). Organizacyjnie wszystko było bardzo OK. Nasze…

Read More